Перша в Україні освітня виставка-фестиваль Usmart

Перша в Україні освітня виставка-фестиваль Usmart

Наскільки високо нині цінуються справжні професіонали своєї справи? Боротьба за фахівців як на вітчизняному, так і світовому ринку, досить істотна. Ви можете допомогти людині зробити з себе затребуваного експерта? Тоді приєднуйтесь до нової ініціативи – першої в Україні освітньої виставки-фестивалю Usmart!

25-26 березня 2017 року на базі конгрес-центру Український Дім, розташованого за адресою м. Київ, вул. Хрещатик, 2, відбудеться перша в Україні виставка-фестиваль Usmart, повністю присвячена темі освіти. Організатори заходу – освітній портал ТМ osvita.org.ua та освітньо-культурний проект MastersHub.

Саме тут представники українських освітніх організацій, а також організатори спеціалізованих курсів, зможуть ефективно заявити про себе, отримати масштабну медійну підтримку для реклами і, звісно, знайти нових клієнтів. Для відвідувачів виставка стане можливістю ознайомитися з усім спектром пропозицій, а також підібрати найбільш вигідні освітні програми для себе і своєї родини.

У ході безпосереднього спілкування продуктивність презентації суттєво зростає: відразу ж даються відповіді на всі питання, відбувається обмін контактами і, що найголовніше, емоціями. А перше враження, як відомо, надзвичайно важливе. Саме тому виставка-фестиваль Usmart може стати цікавим та корисним місцем для проведення часу і пошуку нових можливостей.

Для зручності відвідування виставка буде поділена на тематичні зони:

  • Іноземні мови: від англійської і німецької до мов східної групи. У цій же зоні Ви зможете знайти курси з підготовки до популярних мовних тестів (IELTS, TOEFL, SAT, GRE, GMAT, TOEIC, CambridgeEnglish)
  • Професійні курси та курси підвищення кваліфікації у різних сферах (гуманітарні, IT, економічні та інші напрямки)
  • Творчість: архітектура, образотворче мистецтво, дизайн, рукоділля, режисура, фотомистецтво і т.д.
  • Безкоштовні лекції, майстер-класи та презентації від провідних експертів кращих освітніх організацій

Приєднуйтесь і допомагайте зростати освітній потенціал України!

Більше інформації про захід можна дізнатися на офіційному сайті usmart або приєднавшись до нас у соціальних мережах Osvita.org.ua та MastersHubUA

З усіх питань звертайтеся за номером +38 063 713 07 01 або пишіть на пошту usmart.contact@gmail.com

Share