• Home »
  • Uncategorized »
  • Відкрито конкурс з відбору студентських експертів з якості освіти
Відкрито конкурс з відбору студентських експертів з якості освіти

Відкрито конкурс з відбору студентських експертів з якості освіти

Відкрито подання аплікаційних заяв на членство в Національному студентському об’єднанні експертів з питань забезпечення якості вищої освіти!

Якщо Ви активний студент чи студентка, якщо словосполучення “якісна освіта” для Вас не просто милозвучний набір слів, якщо Вам набридло скаржитись та бути невдоволеним(-ою) рівнем якості своєї освіти і Ви мрієте зробити свій внесок у розбудову системи забезпечення якості вищої освіти в Україні  – Ви саме той/та, кого ми шукаємо!

Національне студентське об’єднання експертів з питань забезпечення якості вищої освіти (QA-об’єднання) створене з метою підготовки кваліфікованих студентських експертів із їх подальшим залученням до процесів забезпечення якості вищої освіти на інституційному, національному та міжнародному рівнях.

Членство в QA-об’єднанні відкриває для зацікавлених цією тематикою студентів безліч можливостей: тренінги, семінари та конференції за участі національних та європейських QA-експертів, навчальні візити до найдосвідченіших студентських QA-об’єднань країн Європи (Німеччина, Великобританія, Швейцарія тощо), робота в команді однодумців, постійна комунікація та робота з національними QA-експертами, і власне, участь у QA-процесах (акредитація/аудит/оцінка) в Україні та за кордоном.

Для участі у відборі необхідно заповнити онлайн-анкету та надіслати своє CV у форматі Europass на електронну адресу olena.rusnak@uass.org.ua з темою листа “QA Pool” до 23:00 8 лютого 2016 року.

Результати відбору будуть повідомлені 18 лютого 2016 року.

P.s. Оскільки Національне студентське об’єднання експертів з питань забезпечення якості вищої освіти лише розпочинає свою діяльність, водночас оголошується конкурс на членство у Виконавчому комітеті, який адмініструватиме діяльність QA-об’єднання. Про Ваше бажання участі в конкурсі необхідно вказати у відповідній опції заповненої Вами анкети, а також надіслати своє CV у форматі Europass на електронну адресу olena.rusnak@uass.org.ua з темою листа “QA Pool” до 23.00 8 лютого 2016 року. Члени Виконавчого комітету є одночасно членами QA-об’єднання. Наголошуємо, що члени Виконавчого комітету повинні постійно проживати у місті Києві або мати можливість щомісяця приїжджати до Києва на декілька днів.

P.p.s. Про актуальні новини Національного студентського об’єднання експертів із забезпечення якості освіти Ви можете дізнатися за посиланням: https://www.facebook.com/qapool/

З нетерпінням чекаємо на Ваші заявки!  🙂

Поширення інформації здійснене з ініціативи оргкомітету QA-об’єднання.

Share