• Home »
 • Uncategorized »
 • Польський журнал “Humanizacja Pracy” запрошує українських авторів до безкоштовної участі в тематичному збірнику наукових праць “Україна після Революції гідності”
Польський журнал “Humanizacja Pracy” запрошує українських авторів до безкоштовної участі в тематичному збірнику наукових праць “Україна після Революції гідності”

Польський журнал “Humanizacja Pracy” запрошує українських авторів до безкоштовної участі в тематичному збірнику наукових праць “Україна після Революції гідності”

МАТЕРІАЛИ БІЛЬШЕ НЕ ПРИЙМАЮТЬСЯ!

Польський журнал Humanizacja Pracy (“Гуманізація праці”) запрошує українських авторів до безкоштовної участі в тематичному збірнику наукових праць “Україна після Революції гідності”.

Перший випуск “Гуманізації праці” побачив світ у 1968 році. Журнал включений до переліку рекомендованих видань Міністерства науки і вищої освіти Польщі, рецензується польськими та європейськими експертами.

Про тематичний збірник

Разом з Революцією гідності, яка почалась у листопаді 2014 року, Україна ввійшла в нову стадію розвитку. Попередня діяльність, яка здійснювалась після падіння СРСР та була сфокусована на розвитку демократичного та капіталістичного суспільства, на жаль, виявилась неефективною, особливо якщо порівнювати з іншими країнами Центральної та Східної Європи. Таким чином, Революція виражала не тільки людську незадоволеність цим фактом, а й сприймалась як крок назустріч новому політичному та економічному управлінню в Україні. Багато питань виникає у зв’язку з трансформаційними процесами. Викликають занепокоєння фактори, які можуть перешкоджати або навіть запобігати становленню нового управління в Україні, так само як можуть сприяти полегшенню чи прискоренню таких процесів.

Метою пропонованого видання є аналіз факторів, які можуть бути пов’язані з головною темою дослідження. До публікації приймаються результати досліджень за такими напрямами:

 • В якому економічному управлінні зацікавлені самі українці? Чи зацікавлені вони в управлінні, коли держава істотно втручається в ринок, щоб захистити бідних і безробітних, чи управлінні, де держава є лише “нічний сторож”, що захищає економічну свободу громадян?
 • Чи є людський капітал і/або соціальний капітал чинниками розвитку? Якою мірою людський капітал і/або соціальний капітал можуть бути використані в процесі економічної трансформації?
 • Якою мірою історичні, релігійні та регіональні умови впливають на ставлення українців до праці, заощаджування, інвестування та навчання?
 • Чи може українська культура бути стимулом політичної трансформації? Якою мірою цінності і норми, які регулюють поведінку українських працівників, відповідають “духу капіталізму”?
 • Чи існує українська культура підприємництва? Яке відношення українців до підприємництва і підприємця? Які чинники можуть перешкоджати розвитку підприємництва в Україні?
 • Які особливості організаційної культури характерні для українських підприємств? Які особливості цієї культури можуть сприяти або, навпаки, перешкоджати змінам?
 • Яка позиція профспілок у трудових відносинах в Україні? Яка може бути їх роль в процесі економічної трансформації?

Стаття має бути виконана англійською мовою (інформація оновлена!), супроводжуватися розширеною анотацією. Загальний обсяг статті разом з розширеною анотацією не повинен перевищувати 15 сторінок, однак не бути меншим за 12 сторінок.

Важливі дати

 • термін подання розширеної анотації – до 1 липня 2016 року
 • термін подання статей – до 1 вересня 2016 року

Публікація у тематичному збірнику БЕЗКОШТОВНА!

Матеріали необхідно пересилати на електронну скриньку lukas.kutylo@gmail.com (Лукаш Кутило). Кореспонденція з потенційними авторами здійснюється англійською чи польською мовами.

Завантажити вимоги до статті українською мовою.

Завантажити вимоги до статті англійською мовою.

Завантажити інформаційний лист англійською мовою.

Share