• Home »
  • Uncategorized »
  • Фестиваль “АРТ-ПЛЕЙБЕК. РАЗОМ” запрошує всіх охочих взяти участь у креативному театральному дійстві (28-30 жовтня 2016, Київ)
Фестиваль “АРТ-ПЛЕЙБЕК. РАЗОМ” запрошує всіх охочих взяти участь у креативному театральному дійстві (28-30 жовтня 2016, Київ)

Фестиваль “АРТ-ПЛЕЙБЕК. РАЗОМ” запрошує всіх охочих взяти участь у креативному театральному дійстві (28-30 жовтня 2016, Київ)

Фестиваль “АРТ-ПЛЕЙБЕК. РАЗОМ” (28-30 жовтня 2016, Київ) запрошує всіх охочих долучитися до участі в креативному театральному дійстві, аби поділитися власними унікальними історіями з життя. Фестиваль також об’єднає представників різних соціальних груп, яким важко бути почутими та прийнятими соціумом, які так чи інакше відчувають на собі дискримінацію, пригноблення або представляють меншість.

эмблема феста_финал

Фестиваль “АРТ-ПЛЕЙБЕК. РАЗОМ” – це Фестиваль сучасного театру імпровізації, партисипативного театру, який покликаний розвивати культуру діалогу, взаємоповаги, емпатії, співучасті, довіри, прийняття інакшого.

Про фестиваль

Наразі Україна перебуває у важкому політичному становищі та в умовах економічної і соціальної нестабільності, тому наше суспільство знаходиться у хронічному стані напруги, стресу, агресії та депресії. За таких умов знижується рівень критичного мислення та толерантності до інакомислення, підвищується рівень ризику конфліктних ситуацій у суспільстві, дегуманізується цінність людини в цілому.

Плейбек-театр та інші форми інтерактивного партисипативного театру (зокрема форум-театр та документальний театр) виступають в наш час діючими інструментами для забезпечення потреби суспільства в діалозі та примиренні. Театр звертається до почуттів та емоцій, проникаючи глибше, ніж інформація ззовні. Він дозволяє побачити невимовне, використовуючи для цього рух, голос, реквізит, тим самим віддзеркалюючи життя людей таким, яким воно є насправді і яким його сприймає кожен із нас. Працюючи з особистими історіями, театр створює цінність кожної людини, гуманізує спілкування один з одним, через історії взаємопов’язує людей між собою, людину – з суспільством. Усвідомлюючи своє життя через театр, у людини з’являється можливість вносити в нього якісні зміни. Таким чином, театр навчає навичкам ставити запитання, брати на себе відповідальність та діяти.

Учасники Фестивалю

Ми очікуємо, що Фестиваль відвідає 150-200 осіб як з Києва та України, так і інших країн. На Фестиваль запрошено майстрів, експертів з плейбек-театру, форум-театру та документального театру з України, Ізраїлю, Німеччини, Російської Федерації.

Вперше на Фестивалі буде представлено Студентський Плейбек-театр Київського університету імені Бориса Грінченка як результат взаємодії представників вищої освіти (Університет Грінченка) та сучасного мистецтва (Київський плейбек-театр “Отраженіє”). Таким чином, ми хочемо розкрити роль та значення плейбек-театру як інноваційного методу викладання та академічних досліджень, а також продемонструвати, що факультатив з плейбек-театру є дієвим процесом здобуття освіти. Власне за таких умов, формуються професійні компетенції та відбувається особистісне зростання спеціалістів з психології, педагогіки та інших спеціальностей.

Мета Фестивалю

Ми прагнемо максимально об’єднати людей, спільноти задля зміцнення нашого суспільства та набуття досвіду конструктивного подолання труднощів у взаємодії людей один з одним. Ідея Фестивалю полягає в  тому, щоб зібрати представників різних громад та сформувати  простір міні-суспільства з культурою діалогу, емпатії, співпраці за допомогою творчості, театральних методик. Ми будемо досліджувати різні теми і питання: як використовувати наші відмінності як ресурс? що означає для мене громада? що об’єднує людей? Ми будемо вчитися слухати і чути один одного, шукати взаємозв’язок між особистими історіями та соціальним контекстом.

Наразі ми шукаємо партнерську підтримку, запрошуємо до співпраці НГО, фонди, волонтерів, бізнес-структури, державні організації, приватних осіб.

Докладніше про Фестиваль:

https://www.facebook.com/artplaybackfest

https://vk.com/playbackvmeste2016

http://www.art-playback.in.ua

YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCclfLLSwyii1M8N9IV9N7eQ

Організатор Фестивалю: Київський плейбек-театр “Отраженіє”

Запитання по Фестивалю: (093) 047 71 19, Наталія

Придбати квитки: (067) 463 35 07, Аліна

Місце події наразі уточнюється. Інформацію буде оновлено!

Вартість участі у Фестивалі “АРТ-ПЛЕЙБЕК. РАЗОМ”

З 01 травня до 30 червня 2016 включно
Три дні – 200 грн.
Два дні – 150 грн.
Один день – 100 грн.

З 01 липня до 30 серпня 2016 включно
Три дні – 250 грн.
Два дні – 200 грн.
Один день – 150 грн.

З 01 вересня до 16 жовтня 2016 включно
Три дні – 300 грн.
Два дні – 250 грн.
Один день – 200 грн.

З 17 жовтня до 27 жовтня 2016 включно
Три дні – 350 грн.
Два дні – 300 грн.
Один день – 250 грн.

У дні Фестивалю (28, 29, 30 жовтня 2016)
Три дні – 400 грн.
Два дні – 350 грн.
Один день – 300 грн.

Студентська знижка – 50% (при пред’явленні студентського квитка)
З друзями дешевше! При покупці чотирьох квитків – п’ятий у подарунок!

Дітям від 8 до 16 років фіксована вартість  – 100 грн.

Сайт “Освітні тренди” є офіційним інформаційним партнером Фестивалю.

Share