• Home »
 • Новини »
 • В Україні стартував анімаційний розважально-освітній серіал “Пошук роботи”, який навчить вас, як знайти ідеальну роботу
В Україні стартував анімаційний розважально-освітній серіал “Пошук роботи”, який навчить вас, як знайти ідеальну роботу

В Україні стартував анімаційний розважально-освітній серіал “Пошук роботи”, який навчить вас, як знайти ідеальну роботу

pictureВ Україні стартував анімаційний розважально-освітній серіал “Пошук роботи”, який в розважальній формі готує здобувача нової вакансії до успішного проходження співбесіди, і як підсумок – отримання ідеальної роботи.

У 24-х серіях курсу детально висвітлюються питання:

 • Як об’єктивно визначити і аргументувати роботодавцю, скільки грошей ви хочете за свою роботу
 • Навіщо потрібно коригувати резюме під кожну вакансію і взагалі, як правильно складати це резюме
 • Як працювати з вакансіями, яких немає у відкритому доступі
 • Як налаштуватися і не боятися співбесіди
 • Чому з різними роботодавцями потрібно працювати по-різному
 • Загалом, все те, що потрібно знати, підготувати і зробити, щоби продати свою працю вигідно.

Розважально-освітній серіал “Пошук роботи” – це анімаційні фільми з конкретною покроковою інструкцією з пошуку роботи своєї мрії.

Про проект

Розважально-освітній серіал “Пошук роботи” створений в рамках соціального проекту “Кар’єра поколінь” з метою активізації безробітних до пошуку роботи та покращення  ситуації зайнятості на національному ринку праці.

В процесі пошуку роботи люди неминуче дістають відмови в працевлаштуванні. З різних причин. Відмови засмучують, знижують самооцінку, розчаровують.

Учасники соціального проекту “Кар’єра поколінь” об’єдналися в партнерстві, щоб створити мультиплікаційні фільми, тематика яких спрямована на набуття та удосконалення знань населення України стосовно пошуку роботи та ефективної комунікації з роботодавцем, а також на просування ідеї працевлаштування в Україні.

Тим самим, дати людям, які знаходяться в розгубленості, можливість вплинути на своє життя, зробити конкретні кроки по працевлаштуванню. Дати шанс повірити в себе. Дати “друге дихання” в побудові кар’єри.

description

(натисніть на зображення, аби збільшити його масштаб)

Дивіться серію #1

Для початку пошуку роботи потрібно відповісти на три прості запитання:

 • Що ти любиш робити?
 • Що у тебе виходить добре?
 • Чи можуть за це, тобі платити гроші?

Як же зрозуміти, що ти любиш робити? Дивіться першу серію розважально-освітнього серіалу “Як знайти своє покликання”. Отримуйте корисні інструкції та задоволення під час перегляду від жартів та кумедних пригод головного героя Степана Овальченко.

Дивіться серію #2

На співбесіді буває важко відповісти на запитання “скільки ви хочете заробляти?” Тому потрібно підготуватися заздалегідь, щоб точно розуміти рівень своєї заробітної плати на ринку праці. Адже ринок праці, це в першу чергу РИНОК. А на ринку у кожного товару є своя ціна.

Як же вірно підрахувати об’єктивну вартість своєї праці? Продовжуємо стежити за кумедним здобувачем Степаном Овальченко в другій серії “Заробітна плата. Яку цифру називати на співбесіді?”

Дивіться серію #3

Роботодавець зазначає в вакансії вимоги до особистих якостей, щоб зрозуміти чи впораєтеся Ви з обов’язками на певній посаді.

Як довести роботодавцю, що Ви дійсно маєте заявлені особисті якості? Дивіться покрокові інструкції з працевлаштування в третій серії розважально-освітнього серіалу “Особисті якості. Як їх презентувати?”

Дивіться серію #4

Професійні досягнення є найкращим аргументом в питанні – “чому саме Ви повинні отримати цю посаду?”

Що таке досягнення і як презентувати їх роботодавцю? Герой серіалу “Пошук роботи” Степан вже готовий розповісти роботодавцю про свої досягнення, а Ви? Дивіться четверту серію “Досягнення. Кращий аргумент на співбесіді”.

Дивіться серію #5

Маючи особисті критерії вибору роботи, Ви можете значно заощадити час, відсіяти зайві вакансії та компанії, залишивши тільки ті, що відповідають Вашим вимогам.

Як краще скласти список особистих вимог до компанії-роботодавця? Дивимося п’яту серію кумедних пригод головного героя Степана Овальченко “Критерії вибору роботодавця” і дізнаємося, чому ж він здивував роботодавця.

Дивіться серію #6

Справжнє призначення резюме – показати роботодавцю, що саме Ви можете вирішити його проблему, бо Ви це вже робили раніше. І для того, щоб роботодавець розглянув саме Ваше резюме, й існують загальні вимоги до його складання.

Які ж є основні правила складання резюме? Дивимося шосту серію серіалу “Як скласти резюме. Частина 1 – “Основні правила”.

Дивіться серію #7

Мета будь-якого резюме – це отримати дзвінок від роботодавця. А якщо допускати помилки, то шанс отримати дзвінок дорівнює нулю. Які помилки у резюме допускати не варто? Дивимося сьому серію серіалу “Як скласти резюме. Частина 2 – “Основні помилки”.

Дивіться серію #8

У вакансії роботодавці розповідають про свої потреби та вимоги. Як зрозуміти, які проблеми роботодавця ти повинен вирішити та як скоригувати резюме під вакансію? Дивимося восьму серію серіалу “Як скласти резюме. Частина 3 – “Коригуємо резюме”.

Дивіться серію #9

Супровідний лист – це короткий текст, який складається з 3-4 абзаців та надсилається разом з резюме. Як варто складати цю інформацію? Дивимося дев’яту серію “Супровідний лист до резюме”, в котрій Степан покаже роботодавцю, що він грамотний пошукач, а не письменник-невдаха.

Дивіться серію #10

Якщо просто розмістити своє резюме на сайтах, ти контактуєш усього з одним типом роботодавців. Хоча насправді у цю хвилину на ринку вакансій потенційних роботодавців більше. Вони поділяються за способом пошуку нових співробітників і працювати з кожним із них потрібно по різному. Степан Овальченко у 10 серії “Глобальний ринок” намагається з’ясувати, які ж типи роботодавців існують.

Дивіться серію #11

Прихований ринок вакансій об’єднує роботодавців, які не розміщують вакансії публічно. Причини різні. Наприклад, пошук відбувається всередині компанії серед своїх співробітників, або серед своїх знайомих.
Тому потрібно самостійно виходити на компанії і активно пропонувати себе, свої навички та здібності.
Як в такому випадку сформулювати свою пропозицію? Дивіться всі секрети в 11 серії “Прихований ринок вакансій. Частина 1”.

Дивіться серію #12

У попередній серії ми розповіли, що працевлаштуватися можна навіть у компанію, яка не розміщує вакансії у відкритому доступі. А кому саме в компанії потрібно робити свою пропозицію? Дивимося 12 серію “Прихований ринок вакансій. Частина 2”.

Дивіться серію #13

Соціальні мережі – це не тільки джерело новин та розваг. Але й ефективний інструмент пошуку роботи.
Що треба зробити у соціальних мережах для підвищення можливостей з працевлаштування – дивіться 13 серію “Facebook, ВК. Як шукати роботу через соцмережі”.

Дивіться серію #14

Окрім Інтернету і рекрутингових агентств, відмінним помічником з пошуку роботи є Державна служба зайнятості України. Чи може здобувач, звернувшись до Служби, отримати допомогу, поради або безкоштовно пройти тренінги? Дізнайтесь про це в 14-й серії “Служба зайнятості. Кращий помічник з пошуку роботи”.

Дивіться серію #15

Рекрутингові агентства – це посередники на ринку праці між роботодавцем і здобувачем. Які є переваги у співпраці з рекрутинговим агентством для головного героя Степана Овальченко – дізнавайтесь в 15-й серії “Як працювати з рекрутинговими агенціями”.

Дивіться серію #16

Перед співбесідою необхідно визначитись, скільки часу ви бажаєте або можете приділяти роботі. Які існують типи зайнятості, щоби визначитися з робочим графіком? Дізнавайтесь про це в 16-й серії “Типи зайнятості”.

Учасники соціального проекту “Кар’єра поколінь”:

Генеральний спонсор проекту: мережа магазинів і аптек Watsons http://www.watsons.ua

Офіційний партнер: Державна служба зайнятості України http://www.dcz.gov.ua

Інформаційний партнер: міжнародний кадровий портал HeadHunter Україна https://hh.ua

Ініціатор проекту: студія пояснюючого відео “Синяя Лошадь” http://i-go-go.com.ua

Цікаві факти серіалу “Пошук роботи”:

 • Вперше в історії сучасної України підписано меморандум про співпрацю між Державною службою зайнятості (Центральний апарат) та фізичною особою-підприємцем – власником авторських прав мультсеріалу “Пошук роботи”.
 • Перший в Україні розважально-освітній анімаційний серіал для дорослої аудиторії з безкоштовним доступом для перегляду в мережі Інтернет.
 • Анімаційний серіал “Пошук Роботи” – повністю український продукт, який не має аналогів в пост-радянському просторі.
 • Сценарій навчального серіалу виконаний в комедійному жанрі.
 • Автори сценарію серіалу “Пошук роботи” працювали також над сюжетом та жартами мультфільму “Козаки.Футбол” (2016 рік).

Офіційна сторінка серіалу: http://i-go-go.com.ua/rabota

Серіал на YouTube: https://goo.gl/C7kLyu

Серіал на Facebook: https://goo.gl/t6pzgD

За матеріалами офіційного партнера сайту “Освітні тренди” Студия “Синяя лошадь”

Share