• Home »
  • Uncategorized »
  • Публічна лекція “Гендерне бюджетування в Україні” від Світлани Гаращенко у КНЕУ
Публічна лекція “Гендерне бюджетування в Україні” від Світлани Гаращенко у КНЕУ

Публічна лекція “Гендерне бюджетування в Україні” від Світлани Гаращенко у КНЕУ

9 лютого 2016 року у КНЕУ імені Вадима Гетьмана відбудеться публічна лекція українського експерта з гендерних питань Світлани Гаращенко на тему

“Гендерне бюджетування в Україні”.

Подія відбудеться за підтримки національного проекту Гендерне бюджетування в Україні, КНЕУ імені Вадима Гетьмана (Кафедра політичної економії), Громадської організації Поруч, Науково-популярного сайту Освітні тренди.

У ході лекції буде обговорено питання гендерної рівності в Україні та метод гендерно-орієнтованого бюджетування, як один із найефективніших сучасних способів врахування та забезпечення потреб людей, різних не лише за статтю, але й віком, місцем проживанням в умовах обмежених фінансових ресурсів. Окрім того, під час лекції експерт поділиться досвідом інших країн та вже наявним досвідом України у цій царині, а також в режимі інтерактивної дискусії відповість на питання учасників заходу.

До участі в публічній лекції запрошуються викладачі освітніх закладів, науковці, представники громадського сектору, практики, студенти ВНЗ тощо, які займаються питаннями забезпечення гендерної рівності у суспільстві.

Світлана ГАРАЩЕНКО

Національний експерт проекту Гендерне бюджетування в Україні. Закінчила аспірантуру Національного університету “Києво-Могилянська академія”. Тема її дисертації: “Впровадження гендерного підходу в політичній системі України”. Експерт з питань гендерної рівності та гендерно-орієнтованого бюджетування. Окрім того, має практичні знання щодо проведення гендерного бюджетного аналізу місцевих програм розвитку.

ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ КОМІТЕТ

Арсен КЕЛІЧАВИЙ — к.е.н., доцент кафедри політичної економії, КНЕУ імені Вадима Гетьмана

Володимир САЦИК – к.е.н., доцент кафедри політичної економії, КНЕУ імені Вадима Гетьмана, засновник сайту “Освітні тренди”

Марія ТИЩЕНКО – к.е.н., доцент кафедри політичної економії, КНЕУ імені Вадима Гетьмана, виконавчий директор ГО “Поруч”

РЕЄСТРАЦІЯ

Для участі у Форумі надішліть будь ласка на e-mail vsatsik@gmail.com коротку інформацію про себе (є бажаним аби зарезервувати для учасника місце в залі).

Участь у заході БЕЗКОШТОВНА!

Час та місце події

9 лютого 2016 року, реєстрація – з 0930 год, початок лекції – 1000 год, завершення – 1200 год, конференц-зал головного корпусу КНЕУ, проспект Перемоги 54/1, м. Київ.

Share