• Home »
 • Uncategorized »
 • Стартує відбір учасників на наукову лабораторію Falling Walls Lab та конкурс науково обгрунтованих стартапів Falling Walls Venture
Стартує відбір учасників на наукову лабораторію Falling Walls Lab та конкурс науково обгрунтованих стартапів Falling Walls Venture

Стартує відбір учасників на наукову лабораторію Falling Walls Lab та конкурс науково обгрунтованих стартапів Falling Walls Venture

Рік тому в Україні вперше було проведено наукову конференцію у всесвітньо відомому форматі Falling Walls Lab. І вперше в історії нашої країни фіналісти конференції вибороли призові місця на Всесвітній конференції Falling Walls у Берліні, що свідчить про високий потенціал українських вчених та винахідників. Цього літа у Вас є можливість стати учасником другої Falling Walls Lab у Києві і презентувати ваш винахід або проривну ідею на весь світ!

Під проривом ми розуміємо ідею, дослідницький проект, бізнес-модель або соціальну ініціативу, яка є оригінальною та інноваційною, покликаною вирішувати проблеми сучасного світу. Це може бути як реалізована ідея, так і проект, який існує лише на папері, однак має переконливу доказову концепцію.

Головна мета Falling Walls Lab – сприяти розвитку наукових і підприємницьких інновацій та стимулювати обмін між науковцями та професіоналами різних сфер діяльності.

Falling Walls Lab є новим міждисциплінарним форматом конференцій для молодих геніїв, що дає можливість презентувати свою ідею в науковій, суспільній, виробничій або бізнес-сфері всьому світу!

Для того, щоб стати учасником конференції, необхідно до 31 серпня 2016 року подати заявку з бажанням презентувати свою ідею, винахід або пропозицію.

Регламент конференції: три хвилини на доповідь та три слайди презентації. Це спростовує міф про те, що складне неможливо пояснити швидко і доступно.

Що таке Falling Walls Lab?

Глобальна наукова конференція Falling Walls Conference була заснована 9 листопада 2009 року з нагоди 20-річчя падіння Берлінської стіни провідними вченими Європи за підтримки уряду Німеччини у Берліні. Гасло конференції: “Які стіни впадуть наступними?”. “Стінами” було названо виклики та проблеми, що стоять перед людством.

Конференція Falling Walls відбувається восени кожного року у Берліні. Її передують регіональні конференції, так звані Falling Walls Lab, в різних містах світу. Вони відіграють роль відбіркових турів, де студенти, аспіранти, кандидати наук, підприємці, молоді політики, новатори в галузі мистецтва, дизайну, програмування та інших прикладних спеціальностей, можуть представити свої ідеї, викласти наукові концепції або запропонувати новаторські методи вирішення різних проблем.

Переваги щодо участі у Falling Walls Lab

Перш за все Falling Walls Lab є унікальною платформою для представлення вашого проекту або винаходу. Кожен учасник отримує чудову нагоду висвітлити свою науково-дослідну роботу, напрацювання або бізнес-ідею широкому колу колег-науковців та дослідників, а також поважному журі з академічних та ділових кіл.

Переможець київської Falling Walls Lab отримає можливість відправитись до Берліну, де представить свою презентацію найвидатнішим науковцям. Три переможці берлінської Лабораторії Falling Walls ще раз відрекомендують свої ідеї на Falling Walls Conference для міжнародної аудиторії. Таким чином, кожний наступний тур відкриває все більш широкі перспективи.

Найбільш переконлива презентація буде обрана для участі у Falling Walls Finale, де буде представлена для нагородження стипендією  A.T. Kearney.

Кого ми  шукаємо:

 • молодих геніїв, винахідників, новаторів;
 • кандидат має бути носієм та генератором ідеї;
 • мовлення: advanced English (конференції проводяться винятково англійською мовою);
 • кандидат повинен мати ідею, діючий прототип, бізнес-модель або результат науково-дослідницької роботи стосовно теми доповіді.

Подавати заявки мають право:

 • студенти;
 • учасники, які закінчили університет зі ступенем бакалавра, здобутим не більше, ніж 10 років тому;
 • учасники, які закінчили університет зі ступенем магістра, здобутим не більше, ніж 7 років тому;
 • учасники, які закінчили університет з докторським ступенем, здобутим не більше, ніж 5 років тому;
 • наукові співробітники з докторським ступенем.

Вітаються всі дисципліни, в тому числі: сільське господарство, медицина, природничі науки, економіка і філософія, гуманітарні науки.

Перший етап наукової конференції відбувається у Києві; другий – переможці поїдуть представляти свої проекти у Берлін. Фінансування проекту здійснюється за рахунок Фонду Кличко та підтримки партнерів.

Для того, щоб стати учасником наукової конференції Falling Walls Lab Kyiv 2016, необхідно подати заявку на офіційному сайті за цим посиланням http://falling-walls.com/lab/apply

Заявки на участь приймаються до 31 серпня 2016 р. Конференція відбудеться 29 вересня 2016 р. у КиєвіПереможець отримає цінний приз та вирушить у Берлін 9 листопада 2016 р. на фінал міжнародної конференції Falling Walls.

ДЕТАЛЬНІШЕ про Falling Walls Lab Kyiv

Відеопрезентація Falling Walls Lab

Поділися своєю інноваційною ідеєю на Falling Walls Lab Kyiv 2016, отримай цінний приз та вирушай у Берлін на фінал конкурсу!

Водночас зі стартом наукової лабораторії Falling Walls Lab стартує конкурс науково обгрунтованих стартапів Falling Walls Venture. Перший етап відбору на Falling Walls Venture відбудеться 29 вересня 2016 р. у Києві. Кожен учасник презентує свою проривну ідею або науковий проект, які мають комерційний потенціал. Презентація відбувається впродовж 5 хвилин, після чого триватиме двохвилинне обговорення (захист, дискусія). Міжнародне журі визначить переможця найбільш переконливої концепції, які будуть оцінюватися за трьома критеріями:

 • Фактор інноваційності: наявність інноваційного потенціалу, новаторська ідея, винахід, прорив тощо;
 • Комерційний фактор: роль проекту на ринку, ринкова цінність;
 • Фактор впливу на соціальну сферу: чи може ця ідея/продукт/проект змінити життя значної частини населення.

Стартапи, що відповідають зазначеним вище критеріям, будуть відібрані на участь у Falling Walls Venture у Берліні 8-9 листопада 2016 р.

Falling Walls Venture є міжнародним форумом для видатних венчурних капіталістів, стратегічних інвесторів, науково обґрунтованих стартапів та лідерів громадської думки.

Вимоги до кандидатів:

 • бути носієм або генератором ідеї тазасновником власного бізнесу;
 • мати наукові дослідження тапублікації в престижних українських/міжнародних виданнях;
 • володітианглійською мовою на рівні Advanced;
 • брати участь у міжнародних дослідницьких програмах;
 • мати науковий ступінь -мінімум кандидат наук, здобутий в Україні або за кордоном та/або викладати в українських чи закордонних ВНЗ;
 • вітаються всі напрямки досліджень – від сфери інформаційно-комунікаційних технологій, урбаністики, інженерії, АПК, природничих наук, екології, медицини та техніки до гуманітарних та суміжних наук;
 • бажано мати досвід роботи з іноземними компаніями у сфері, на базі якої проходить реалізація ідеї;
 • представити інноваційний продукт, з працюючим механізмом, який не потребує доопрацювання, та має комерційний потенціал;
 • компанія повинна бути заснована до моменту проведення конференції;

Переваги та бонуси

 • Falling Walls Venture є значущою платформою для демонстрації видатних наукових досліджень та підприємницького потенціалу
 • Учасники Falling Walls Venture мають унікальну можливість розширити коло професійних зв’язків, знайти бізнес-партнерів та привернути увагу інвесторів зі всього світу
 • Отримати шанс здобути звання “Науковий стартап 2016”
 • Виступити на Falling Walls Conference перед лідерами науки, промисловості та політики у Берліні
 • Бути побаченим та почутим засобами масової інформації місцевого та міжнародного рівня
 • Отримати індивідуальну консультацію від видатних представників журі та інвестиційного комітету

Жодних обмежень за віком чи статтю!

Перший етап наукової конференції відбувається у Києві, другий – переможці поїдуть представляти свої проекти у Берлін. Фінансування проекту здійснюється за рахунок Фонду Кличко та підтримки партнерів.

Заявки приймаються до 31 серпня 2016 р. в електронному вигляді на сайті http://falling-walls.com/lab/apply

ДЕТАЛЬНІШЕ про Falling Walls Venture

Falling Walls Venture: там, де наука зустрічається з бізнесом.

Завантажити презентацію проектів

Download (PDF)

Ми в соціальних мережах:

https://www.facebook.com/KlitschkoFoundation

http://vk.com/klitschkofoundation

Є питання? Пишіть нам:

Анна Кузнєцова a.kuznetsova@klitschkofund.org

Анастасія Бежевець a.bezhevets@klitschkofund.org

Інформація розміщена з ініціативи Благодійного фонду Кличко

Share