• Home »
  • Uncategorized »
  • Сайт “Освітні тренди” оголошує конкурс наукових робіт у сфері вищої освіти для студентів і молодих вчених
Сайт “Освітні тренди” оголошує конкурс наукових робіт у сфері вищої освіти для студентів і молодих вчених

Сайт “Освітні тренди” оголошує конкурс наукових робіт у сфері вищої освіти для студентів і молодих вчених

ПРИЙМАННЯ ДОКУМЕНТІВ ЗАВЕРШЕНО!

Науково-популярний сайт Освітні тренди бажає відзначити найкращі наукові роботи студентів та молодих вчених, присвячені дослідженню сучасного стану і пошуку ефективних шляхів реформування вищої освіти в Україні.

Тому ми вирішили приєднатися до Х Всеукраїнського молодіжного конкурсу “Новітній інтелект України” як партнери і оголосити в його рамках Спеціальну конкурсну номінацію у сфері досліджень вищої освіти!

Для участі у Спеціальній конкурсній номінації від сайту “Освітні тренди” необхідно підготувати конкурсну наукову роботу на довільну тему, яка відповідає напряму

“Розвиток та реформування вищої освіти в Україні”

і подати її разом з анкетою учасника (додається) на Х конкурс “Новітній інтелект України” шляхом надсилання на електронну адресу konkurs.niu@gmail.com (з поміткою в темі листа “Спеціальна номінація від сайту “Освітні тренди”).

Робота повинна бути виконана українською мовою обсягом не більше 12 сторінок формату А4 (шрифт Times New Roman, 14 розмір, інтервал між рядками — 1,5). Анотацію роботи надавати не потрібно.

У Спеціальній конкурсній номінації можуть взяти участь роботи, написані на зазначену тему студентами, аспірантами, молодими дослідниками віком до 35 років. Робота може бути виконана у співавторстві.

Конкурсна комісія сайту “Освітні тренди” визначить три найкращі роботи, їх автори отримають такі призи й нагороди:
  1. Грошова премія:
  • За 1 місце — 3000 грн.
  • За 2 місце — 2000 грн.
  • За 3 місце — 1000 грн.
  1. Запрошення взяти участь і презентувати своє дослідження на конференції Спілки дослідників вищої освіти України “Креативна деструкція”: інноваційні практики в академічних дослідженнях та викладанні, яка відбудеться 26–28 травня 2016 року у Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича. Участь в Конференції візьмуть провідні українські та іноземні дослідники й експерти з питань розвитку та реформування вищої освіти.
  2. Сприяння публікації основних результатів дослідження, у тому числі окремою рубрикою на сайті Освітні тренди.

Термін подання робіт на конкурс – до 15 лютого 2016 року.

Оголошення переможців конкурсу – до 1 травня 2016 року.

Нагородження переможців конкурсу – у травні 2016 року.

За новинами конкурсу слідкуйте на сайтах Конкурсу Новітній інтелект України та Освітні тренди.

Share